Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.3) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Title
af: Titel

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: delete
af: verwyder

en: Operations
af: Aksies

en: Group
af: Groep

en: Organic groups
af: Organiese groepe

en: Description
af: Beskrywing

en: Reset
af: Herstel

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: edit
af: redigeer

en: content types
af: inhoudtipes

en: Parent item
af: Voorganger-item.

en: Filter
af: Filtreer

en: Edit menu
af: Wysig item

en: Results
af: Resultate

en: debug
af: ontfout
