Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.3) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: delete
bs: obriši

en: Operations
bs: Operacije

en: Group
bs: Grupa

en: Organic groups
bs: Organske grupe

en: Description
bs: Opis

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: edit
bs: izmijeni

en: Parent item
bs: Roditeljska stavka

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci

en: Select list
bs: Select lista

en: Results
bs: Rezultati

en: Menu settings
bs: Opcije menija

en: Menu link title
bs: Naslov linka menija
