Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.3) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: delete
fi: poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Group
fi: Ryhmä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Reset
fi: Palauta

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: edit
fi: muokkaa

en: Parent item
fi: Yläkohta

en: Filter
fi: Suodatus

en: Add menu
fi: Lisää valikko

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Edit menu
fi: Muokkaa valikkoa

en: Delete menu
fi: Poista valikko

en: Select list
fi: Valintalista

en: Results
fi: Tulokset

en: Menu settings
fi: Valikon asetukset

en: List menus
fi: Listaa valikot

en: Customize menu
fi: Mukauta valikkoa

en: Menus
fi: Valikot

en: Menu link title
fi: Valikon linkin otsikko

en: edit menu
fi: muokkaa valikkoa

en: List links
fi: Listaa linkit

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).

en: Add link
fi: Lisää linkki

en: list links
fi: listaa linkit

en: add link
fi: lisää linkki

en: Provide a menu link
fi: Näytä sivu valikossa

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
fi: Valikkolinkit esitetään painokertoimen mukaan; pienimmällä painokertoimella varustetut ensin ja suurimmalla viimeiseksi.

en: Edit menu link
fi: Muokkaa valikkolinkkiä

en: Delete menu link
fi: Poista valikkolinkki

en: Shown when hovering over the menu link.
fi: Näytetään vietäessä hiirtä linkin yli.
