Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.3) - en to hr translation catalogue (35 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: delete
hr: ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Group
hr: Grupa

en: Organic groups
hr: Organske grupe

en: Description
hr: Opis

en: Reset
hr: Poništi

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: edit
hr: uredi

en: Parent item
hr: Nadređena stavka

en: Filter
hr: Pročisti

en: Add menu
hr: Dodaj izbornik

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Edit menu
hr: Uredi izbornik

en: Delete menu
hr: Ukloni izbornik

en: Select list
hr: Lista odabira

en: Results
hr: Rezultati

en: Menu settings
hr: Postavke izbornika

en: List menus
hr: Popis izbornika

en: Customize menu
hr: Prilagodi izbornik

en: Menus
hr: Izbornici

en: debug
hr: otklanjanje grešaka

en: Menu link title
hr: Naziv izborničke poveznice

en: edit menu
hr: uredi izbornik

en: List links
hr: Popis poveznica

en: Add link
hr: Dodaj poveznicu

en: list links
hr: prikaži poveznice

en: add link
hr: dodaj poveznicu

en: Provide a menu link
hr: Omogući kao izborničku poveznicu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
hr: Izborničke poveznice s manjom težinom će biti prikazane prije poveznica s većom težinom.

en: Edit menu link
hr: Uredi izborničku poveznicu

en: Delete menu link
hr: Ukloni izborničku poveznicu

en: Shown when hovering over the menu link.
hr: Prikazano kada je pokazivač miša iznad izborničke poveznice.
