Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.3) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: delete
os: схаф

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Group
os: Къорд

en: Description
os: Афыст

en: Reset
os: Раздæрау

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ
