Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.0-rc3) - en to ro translation catalogue (34 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Group
ro: Grup

en: Description
ro: Descriere

en: Reset
ro: Resetează

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: edit
ro: modifică

en: Add item
ro: Adaugă element

en: Parent item
ro: Articol părinte

en: Filter
ro: Filtru

en: Add menu
ro: Adaugă meniu

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Edit menu
ro: Modifică meniu

en: Delete menu
ro: Șterge meniu

en: Edit menu item
ro: Modifică articolul meniu

en: Delete menu item
ro: Şterge articolul meniu

en: Select list
ro: Listă selecție

en: Results
ro: Rezultate

en: Menu settings
ro: Opțiuni de meniu

en: List menus
ro: Listă meniuri

en: Customize menu
ro: Personalizare meniu

en: List items
ro: Listă elemente

en: Menus
ro: Meniuri

en: debug
ro: depanare

en: Menu link title
ro: Titlul legăturii de meniu

en: edit menu
ro: editare meniu

en: Add link
ro: Adăugare legătură

en: list links
ro: listare legături

en: add link
ro: adăugare legătură

en: Provide a menu link
ro: Furnizează legătura în meniu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
ro: Legăturile din meniu cu greutate mai mică sunt afișate înaintea legăturilor cu greutate mai mare.

en: Shown when hovering over the menu link.
ro: Afișat la trecerea peste legătura din meniu
