OG Menu Single (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Organic groups
af: Organiese groepe

en: Description
af: Beskrywing

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Parent
af: Voorganger

en: Parent item
af: Voorganger-item.

en: All
af: Alle
