OG Menu Single (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Organic groups
ar: مجموعات

en: Description
ar: الوصف

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: Parent
ar: الأب

en: Depth
ar: العمق

en: Menu
ar: القائمة

en: Parent item
ar: رابط أم

en: All
ar: الكل

en: Menu settings
ar: إعدادات القائمة

en: Menus
ar: القوائم

en: Menu link title
ar: عنوان رابط القائمة

en: List links
ar: سرد الروابط

en: Add link
ar: إضافة رابط

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
ar: لا توجد روابط قائمة حالياً. <a href="@link">إضافة رابط</a>.

en: Provide a menu link
ar: يوفر رابط قائمة

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
ar: تعرض الروابط ذات الوزن الخفيف قبل الروابط ذات الوزن الثقيل.

en: Edit menu link
ar: تحرير رابط القائمة

en: Delete menu link
ar: حذف رابط القائمة

en: Shown when hovering over the menu link.
ar: يظهر عند المرور فوق رابط القائمة.
