OG Menu Single (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Description
be: Апісанне

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Depth
be: Глыбіня

en: Menu
be: Меню

en: Parent item
be: Бацькоўскі элемент

en: All
be: Усе

en: Menu settings
be: Налады меню

en: Menus
be: Меню

en: Menu link title
be: Загаловак пункта меню

en: List links
be: Спіс спасылак

en: Add link
be: Дадаць спасылку

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
be: Пакуль што тут няма аніводнага пункту меню. <a href="@link">Дадаць пункт меню</a>.

en: Provide a menu link
be: Забяспечваць спасылку меню

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
be: Меньш значныя спасылкі меню адлюстроўваюцца перад больш значнымі спасылкамі.

en: Edit menu link
be: Рэдагаваць спасылку меню

en: Delete menu link
be: Выдаліць спасылку меню

en: Shown when hovering over the menu link.
be: Паказваецца пры навядзенні ўказальніка мышы на спасылку меню.
