OG Menu Single (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Description
ca: Descripció

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Parent
ca: Pare

en: Depth
ca: Profunditat

en: Menu
ca: Menú

en: Parent item
ca: Element pare

en: All
ca: Tot

en: Menu settings
ca: Paràmetres de menú

en: Menus
ca: Menús

en: Menu link title
ca: Títol de l'enllaç de menú

en: List links
ca: Llista els enllaços

en: Add link
ca: Afegeix un enllaç

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
ca: No hi ha enllaços de menú encara. <a href="@link">Afegeix-ne un</a>.

en: Provide a menu link
ca: Proporciona un enllaç de menú

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
ca: Els enllaços de menú amb un pes inferior es mostren abans que els enllaços amb un pes superior.

en: Edit menu link
ca: Edita l'enllaç de menú

en: Delete menu link
ca: Suprimeix l'enllaç de menú

en: Shown when hovering over the menu link.
ca: Es mostra quan es passa per damunt de l'enllaç de menú.
