OG Menu Single (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Organic groups
da: Organiske grupper

en: Description
da: Beskrivelse

en: None
da: Ingen

en: Weight
da: Vægt

en: Parent
da: Overordnet element

en: Depth
da: Dybde

en: Parent item
da: Overordnet menupunkt

en: All
da: Alle

en: Menu settings
da: Menu

en: Menus
da: Menuer

en: Menu link title
da: Titel

en: List links
da: Vis links

en: Add link
da: Tilføj link

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
da: Der er endnu ingen menu-links. <a href="@link">Tilføj link</a>.

en: Provide a menu link
da: Tilbyder et menu-link

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
da: Menu-links med lavere vægt vises før links med højere vægt.

en: Edit menu link
da: Redigér menu-link

en: Delete menu link
da: Slet menu-link

en: Shown when hovering over the menu link.
da: Vises når musen holdes over menu-linket.
