OG Menu Single (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Description
el: Περιγραφή

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Parent
el: Γονέας

en: Depth
el: Βάθος

en: Menu
el: Μενού

en: Parent item
el: Γονικό στοιχείο

en: All
el: Όλες

en: Menu settings
el: Ρυθμίσεις μενού

en: Menus
el: Μενού

en: Menu link title
el: Τίτλος παραπομπής μενού

en: List links
el: Λίστα στοιχείων

en: Add link
el: Προσθήκη στοιχείου

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
el: Δεν υπάρχουν ακόμη στοιχεία μενού. <a href="@link">Προσθήκη στοιχείου</a>.

en: Provide a menu link
el: Προσθήκη στοιχείου μενού

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
el: Στοιχεία μενού με μικρότερο βάρος εμφανίζονται πριν από τα στοιχεία με μεγαλύτερο βάρος.

en: Edit menu link
el: Επεξεργασία στοιχείου μενού

en: Delete menu link
el: Διαγραφή στοιχείου μενού

en: Shown when hovering over the menu link.
el: Προβάλλεται όταν ο κέρσορας βρίσκεται πάνω από τον σύνδεσμο του μενού.
