OG Menu Single (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Description
eu: Azalpena

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Menu
eu: Menua

en: Parent item
eu: Elementu gurasoa

en: All
eu: Guztiak

en: Menu settings
eu: Menu ezarpenak

en: Menus
eu: Menuak

en: Menu link title
eu: Menu estekaren izenburua

en: List links
eu: Estekak zerrendatu

en: Add link
eu: Esteka gehitu

en: Provide a menu link
eu: Menuan esteka ahal bidetzen du

en: Edit menu link
eu: Menuko esteka editatu

en: Delete menu link
eu: Ezabatu esteka menuan

en: Shown when hovering over the menu link.
eu: Erakutsi kurtsorea menuaren estekaren gainetik pasatzen denean.
