OG Menu Single (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Organic groups
fa: گروه‌ها

en: Description
fa: شرح

en: None
fa: هیچ

en: Weight
fa: وزن

en: Parent
fa: والد

en: Depth
fa: عمق

en: Menu
fa: منو

en: Parent item
fa: آیتم والد

en: All
fa: همه

en: Menu settings
fa: تنظیمات منو

en: Menus
fa: منوها

en: Menu link title
fa: عنوان پیوند منو

en: List links
fa: لیست پیوندها

en: Add link
fa: افزودن پیوند

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
fa: هنوز هیچ پیوند منویی وجود ندارد. <a href="@link">افزودن پیوند</a>.

en: Provide a menu link
fa: ارائه یک پیوند منو

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
fa: پیوندهای منو با وزن کمتر قبل از پیوندهای با وزن بیشتر نمایش داده می‌شوند.

en: Edit menu link
fa: ویرایش پیوند منو

en: Delete menu link
fa: حذف پیوند منو

en: Shown when hovering over the menu link.
fa: هنگامی که موس بر روی پیوند منو قرار می‌گیرد نمایش داده می‌شود.
