OG Menu Single (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Description
gu: વર્ણન

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Depth
gu: ઊંડાઈ

en: All
gu: બધા
