OG Menu Single (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Organic groups
hr: Organske grupe

en: Description
hr: Opis

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Parent
hr: Nadređen

en: Depth
hr: Dubina

en: Menu
hr: Izbornik

en: Parent item
hr: Nadređena stavka

en: All
hr: Svi

en: Menu settings
hr: Postavke izbornika

en: Menus
hr: Izbornici

en: Menu link title
hr: Naziv izborničke poveznice

en: List links
hr: Popis poveznica

en: Add link
hr: Dodaj poveznicu

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
hr: Nema izborničkih poveznica. <a href="@link">Dodaj poveznicu</a>.

en: Provide a menu link
hr: Omogući kao izborničku poveznicu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
hr: Izborničke poveznice s manjom težinom će biti prikazane prije poveznica s većom težinom.

en: Edit menu link
hr: Uredi izborničku poveznicu

en: Delete menu link
hr: Ukloni izborničku poveznicu

en: Shown when hovering over the menu link.
hr: Prikazano kada je pokazivač miša iznad izborničke poveznice.
