OG Menu Single (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Parent
hy: Ծնող

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Menu settings
hy: Ընտրացանկի պարամետրեր

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: Menu link title
hy: Մենյուի հղումի վերնագիր

en: Add link
hy: Ավելացնել հղում

en: Provide a menu link
hy: Տրամադրել Ընտրացանկի հղում

en: Edit menu link
hy: Խմբագրել ընտրացանկի հղումը

en: Delete menu link
hy: Ջնջել ընտրացանկի հղումը
