OG Menu Single (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Description
jv: Katrangan

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Parent
jv: Induk

en: Depth
jv: Jerone

en: Parent item
jv: Item indhukan

en: All
jv: Kabèh

en: Menu settings
jv: Sétingan menu

en: Menus
jv: Menu

en: Menu link title
jv: Judul pranala menu

en: List links
jv: Daftar pranala

en: Add link
jv: Tambah tautan

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
jv: Durung ana pranala menu. <a href="@link">Tambah pranala</a>.

en: Provide a menu link
jv: Sediaknā pranala menu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
jv: Pranala menu sing boboté luwih cilik ditampilaké sakdurungé pranala sing boboté luwih gedhé.

en: Edit menu link
jv: Sunting pranala menu

en: Delete menu link
jv: Mbusak pranala menu

en: Shown when hovering over the menu link.
jv: Ditampilna yén kursor ngliwati ndhuwur pranala menu.
