OG Menu Single (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Parent
km: មេ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Parent item
km: ធាតុ​មេ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Menu settings
km: ការកំណត់​ម៉ឺនុយ​

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ

en: Menu link title
km: ចំណងជើង​តំណ​ម៉ឺនុយ

en: List links
km: តំណ​បញ្ជី

en: Add link
km: បន្ថែម​តំណ

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
km: មិន​ទាន់​មាន​តំណ​ម៉ឺនុយ​ទេ ។ <a href="@link">បន្ថែម​តំណ</a> ។

en: Provide a menu link
km: ផ្តល់​តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
km: តំណ​ម៉ឺនុយ​ដែល​មាន​ទម្ងន់​តូច​ជាង​នឹង​ត្រូវ​បង្ហាញ​មុន​តំណ​ដែល​មាន​ទម្ងន់​ធំ​ជាង ។

en: Edit menu link
km: កែ​សម្រួល​តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Delete menu link
km: លុប​តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Shown when hovering over the menu link.
km: បង្ហាញ​នៅ​ពេល​ដែល​ដាក់​កណ្ដុរ​នៅ​លើ​តំណ​ម៉ឺនុយ ។
