OG Menu Single (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Menus
kn: ಮೆನುಗಳು
