OG Menu Single (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Organic groups
lt: Organinės grupės

en: Description
lt: Aprašymas

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Depth
lt: Gylis

en: Menu
lt: Meniu

en: Parent item
lt: Tėvinis elementas

en: All
lt: Visi

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: Menus
lt: Meniu

en: Menu link title
lt: Meniu elemento pavadinimas

en: List links
lt: Rikiuoti nuorodas

en: Add link
lt: Pridėti nuorodą

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
lt: Meniu nuorodų nėra. <a href="@link">Pridėkite</a>.

en: Provide a menu link
lt: Sukurti meniu nuorodą

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
lt: Meniu elementai su mažesniu svoriu bus rodomi prieš tuos elementus kurie yra didesnio svorio.

en: Edit menu link
lt: Redaguoti meniu nuorodą

en: Delete menu link
lt: Pašalinti meniu nuorodą

en: Shown when hovering over the menu link.
lt: Aprašymas, rodomas užėjus pelės žymekliu ant meniu nuorodos.
