OG Menu Single (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Organic groups
lv: Organiskās grupas

en: Description
lv: Apraksts

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Parent
lv: Vecāks

en: Depth
lv: Dziļums

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Parent item
lv: Vecāka elements

en: All
lv: Visi

en: Menu settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Menu link title
lv: Izvēlnes saites nosaukums

en: List links
lv: Saišu saraksts

en: Add link
lv: Pievienot saiti

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
lv: Pašlaik nav neviena izvēlnes saites. <a href="@link"> Pievienot saiti </a>

en: Provide a menu link
lv: Nodrošināt izvēlnes elementu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
lv: Izvēlnes elementi ar mazāku svaru tiks rādīti pirms elementiem ar lielāku svaru.

en: Edit menu link
lv: Labot izvēlnes saiti

en: Delete menu link
lv: Dzēst izvēlnes saiti

en: Shown when hovering over the menu link.
lv: Tiek rādīts, kad lietotājs norāda uz izvēlnes elementu.
