OG Menu Single (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Description
mn: Тайлбар

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Parent
mn: Эх

en: Menu
mn: Цэс

en: Parent item
mn: Дээд төвшний зүйл

en: All
mn: Бүгд

en: Menus
mn: Цэснүүд
