OG Menu Single (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Menu
my: မီနူး

en: List links
my: Link များစာရင်း
