OG Menu Single (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Organic groups
oc: Gropes organics

en: Description
oc: Descripcion

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: Depth
oc: Prigondor

en: Menu
oc: Menú

en: Parent item
oc: Element parent

en: All
oc: Tot

en: Menu settings
oc: Paramètres del menú

en: Menus
oc: Menús

en: Menu link title
oc: Títol del ligam dins lo menú

en: List links
oc: Far la lista dels ligams

en: Add link
oc: Apondre un ligam

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
oc: I a pas cap de ligams de menú encara. <a href="@link">Apondètz-ne un</a>.

en: Provide a menu link
oc: Provesís un ligam de menú

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
oc: Los ligams de menú amb un pes inferior s'afichan abans que los ligams amb un pes superior.

en: Edit menu link
oc: Editar lo ligam de menú

en: Delete menu link
oc: Suprimís lo ligam de menú

en: Shown when hovering over the menu link.
oc: S'aficha quand es passa per damunt del ligam de menú.
