OG Menu Single (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Organic groups
pl: Grupy organiczne

en: Description
pl: Opis

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Depth
pl: Głębokość

en: Parent item
pl: Element nadrzędny

en: All
pl: Wszystko

en: Menu settings
pl: Ustawienia menu

en: Menus
pl: Menu

en: Menu link title
pl: Tytuł odnośnika menu

en: List links
pl: Lista odnośników

en: Add link
pl: Dodaj odnośnik

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
pl: To menu nie zawiera jeszcze linków. <a href="@link">Dodaj link</a>.

en: Provide a menu link
pl: Udostępnij odnośnik w menu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
pl: Linki menu z mniejszą wagą są wyświetlane przed linkami z większą wagą.

en: Edit menu link
pl: Edytuj odnośnik w menu

en: Delete menu link
pl: Usunięcie odnośnika z menu

en: Shown when hovering over the menu link.
pl: Pokazuj, gdy użytkownik umieści kursor nad odnośnikiem w menu.
