OG Menu Single (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Parent
ps: پلرين

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Parent item
ps: پلرين توک

en: All
ps: ټول

en: Menus
ps: غورنۍ

en: Add link
ps: تړونی زیاتول
