OG Menu Single (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Description
pt: Descrição

en: None
pt: Nenhum

en: Weight
pt: Peso

en: Parent
pt: Pai

en: Depth
pt: Profundidade

en: Parent item
pt: Item pai

en: All
pt: Todos

en: Menu settings
pt: Configurações de menu

en: Menu link title
pt: Título da ligação do menu

en: List links
pt: Listar ligações

en: Add link
pt: Adicionar ligação

en: Provide a menu link
pt: Fornecer uma ligação do menu

en: Edit menu link
pt: Editar as ligações do menu

en: Delete menu link
pt: Excluir ligações do menu

en: Shown when hovering over the menu link.
pt: Exibido ao passar sobre a ligação do menu.
