OG Menu Single (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Description
ro: Descriere

en: None
ro: Nimic

en: Weight
ro: Greutate

en: Parent
ro: Părinte

en: Depth
ro: Adâncime

en: Menu
ro: Meniu

en: Parent item
ro: Articol părinte

en: All
ro: Toate

en: Menu settings
ro: Opţiuni de meniu

en: Menus
ro: Meniuri

en: Menu link title
ro: Titlul legăturii de meniu

en: List links
ro: Listare legături

en: Add link
ro: Adăugare legătură

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
ro: Nu este nicio legătură de meniu încă. <a href="@link">Adăugare legătură</a>.

en: Provide a menu link
ro: Furnizează legătura în meniu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
ro: Legăturile din meniu cu greutate mai mică sunt afișate înaintea legăturilor cu greutate mai mare.

en: Edit menu link
ro: Editare legătură meniu

en: Delete menu link
ro: Ștergeți legătura din meniu

en: Shown when hovering over the menu link.
ro: Afișat la trecerea peste legătura din meniu

en: Manage menu
ro: Gestionați meniul
