OG Menu Single (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Organic groups
ru: Сущностные Группы

en: Description
ru: Описание

en: None
ru: Нет

en: Weight
ru: Вес

en: Parent
ru: Родитель

en: Depth
ru: Глубина

en: Menu
ru: Меню

en: Parent item
ru: Родитель

en: All
ru: Все

en: Menu settings
ru: Настройки меню

en: Menus
ru: Меню

en: Menu link title
ru: Название ссылки меню

en: List links
ru: Список ссылок

en: Add link
ru: Добавить ссылку

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
ru: Ссылок меню нет. <a href="@link">Добавить ссылку</a>.

en: Provide a menu link
ru: Создать ссылку в меню

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
ru: Ссылки меню с более легким весом "всплывают" над ссылками более тяжелыми.

en: Edit menu link
ru: Редактировать ссылку меню

en: Delete menu link
ru: Удалить ссылку меню

en: Shown when hovering over the menu link.
ru: Описание, показываемое при наведении мыши на ссылку меню.

en: Manage menu
ru: Управление меню
