OG Menu Single (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Description
sr: Опис

en: Weight
sr: Тежина

en: Parent
sr: Надређен

en: Menu
sr: Мени
