OG Menu Single (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ta: அமைவடிவத்தை சேமிக்குக

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Weight
ta: நிறை

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: Menu
ta: பட்டி

en: Menu settings
ta: பட்டி அமைப்புக்கள்

en: Menus
ta: பட்டிகள்
