OG Menu Single (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Description
te: వివరణ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Weight
te: భారం

en: Depth
te: లోతు

en: Menu
te: మెనూ

en: All
te: అన్నీ

en: Menu settings
te: మెనూ అమరికలు
