OG Menu Single (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Description
th: คำอธิบาย

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Menu
th: เมนู

en: Parent item
th: เมนูหลักของเมนูย่อยนี้

en: All
th: ทั้งหมด

en: Menu settings
th: ตั้งค่าเมนู

en: Menus
th: เมนู

en: Menu link title
th: รายการ

en: List links
th: รายการลิงค์

en: Add link
th: เพิ่มลิงค์

en: Provide a menu link
th: เปิดช่องให้ลิงค์เมนู

en: Shown when hovering over the menu link.
th: แสดงเมนูเมื่อเลื่อนไปเหนือลิงค์
