OG Menu Single (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Organic groups
tr: Organik gruplar

en: Description
tr: Açıklama

en: None
tr: Hiçbiri

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Parent
tr: Üst öge

en: Depth
tr: Derinlik

en: Menu
tr: Menü

en: Parent item
tr: Üst öğe

en: All
tr: Tümü

en: Menu settings
tr: Menü ayarları

en: Menus
tr: Menüler

en: Menu link title
tr: Menü bağlantı başlığı

en: List links
tr: Bağlantıları listele

en: Add link
tr: Bağlantı ekle

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
tr: Henüz hiçbir menü bağlantısı yok. <a href="@link">Bağlantı ekleyin</a>.

en: Provide a menu link
tr: Bir menü bağlantısı sağlayın

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
tr: Ağırlığı küçük olan menü bağlantıları ağırlığı büyük olanlardan önce gösterilir.

en: Edit menu link
tr: Menü bağlantısını düzenle

en: Delete menu link
tr: Menü bağlantısını sil

en: Shown when hovering over the menu link.
tr: Menü bağlantısının üzerine gelindiğinde görünür.
