OG Menu Single (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Organic groups
uk: Органічні групи

en: Description
uk: Опис

en: None
uk: Немає

en: Weight
uk: Вага

en: Parent
uk: Батько

en: Depth
uk: Глибина

en: Menu
uk: Меню

en: Parent item
uk: Батьківський пункт

en: All
uk: Все

en: Menu settings
uk: Налаштування меню

en: Menus
uk: Меню

en: Menu link title
uk: Назва посилання меню

en: List links
uk: Список посилань

en: Add link
uk: Додати посилання

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
uk: Посилання меню поки що відсутні. <a href="@link">Додати посилання</a>.

en: Provide a menu link
uk: Створити посилання в меню

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
uk: Посилання меню з меншою вагою відображаються перед посиланнями з більшою вагою.

en: Edit menu link
uk: Редагувати посилання меню

en: Delete menu link
uk: Видалити посилання меню

en: Shown when hovering over the menu link.
uk: Показуване при наведенні мишею на посилання меню.

en: Manage menu
uk: Керування меню
