OG Menu Single (7.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Description
ast: Descripción

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Parent
ast: Padre

en: Menu
ast: Menú

en: Parent item
ast: Elementu padre

en: All
ast: Too

en: Menu settings
ast: Preferenciés del menú
