OG Menu Single (7.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Description
bg: Описание

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Parent
bg: Родител

en: Menu
bg: Меню

en: Parent item
bg: Родителски елемент

en: All
bg: Всички

en: Menu settings
bg: Настройки на меню

en: Menus
bg: Менюта

en: Menu link title
bg: Заглавие на меню линк

en: List links
bg: Списък с линкове

en: Add link
bg: Добави линк

en: Provide a menu link
bg: Създай линк в менюто

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
bg: Линковете от менюто с по-малко тегло се показват преди тези с по-голямо тегло.

en: Shown when hovering over the menu link.
bg: Показва се при посочване на линк от менюто с мишката.
