OG Menu Single (7.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Organic groups
bs: Organske grupe

en: Description
bs: Opis

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: Parent
bs: Roditelj

en: Depth
bs: Dubina

en: Menu
bs: Meni

en: Parent item
bs: Roditeljska stavka

en: All
bs: Sve

en: Menu settings
bs: Opcije menija

en: Menu link title
bs: Naslov linka menija
