OG Menu Single (7.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Description
cs: Popis

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Depth
cs: Hloubka

en: Parent item
cs: Nadřazená položka

en: All
cs: Vše

en: Menu settings
cs: Nastavení menu

en: Menus
cs: Menu

en: Menu link title
cs: Nadpis odkazu menu

en: List links
cs: Seznam odkazů

en: Add link
cs: Přidat položku

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
cs: V menu zatím nejsou žádné položky. <a href="@link">Přidat položku</a>.

en: Provide a menu link
cs: Vytvořit položku v menu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
cs: Odkazy v menu s menší váhou jsou zobrazeny dříve než odkazy s větší váhou.

en: Edit menu link
cs: Upravit položku menu

en: Delete menu link
cs: Smazat položku menu

en: Shown when hovering over the menu link.
cs: Zobrazeno při přejetí odkazu menu myší.
