OG Menu Single (7.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: None
cy: Dim

en: Weight
cy: Pwysau

en: Parent
cy: Rhiant

en: Depth
cy: Dyfnder

en: Menu
cy: Dewislen

en: Parent item
cy: Eitem rhiant

en: All
cy: I gyd

en: Menu settings
cy: Gosodiadau dewislen

en: Menus
cy: Dewislenni

en: Menu link title
cy: Pennawd dolen dewislen
