OG Menu Single (7.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Description
eo: Priskribo

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Parent
eo: Patro

en: Menu
eo: Menuo

en: Parent item
eo: Patra ero

en: All
eo: Ĉiuj

en: Menu settings
eo: Menuaj agordoj

en: Menus
eo: Menuoj

en: Menu link title
eo: Menua ligila titolo

en: List links
eo: Listo de ligiloj

en: Add link
eo: Aldonu ligilon

en: Edit menu link
eo: Redaktu menuan ligilon
