OG Menu Single (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Organic groups
et: Orgaanilised grupid

en: Description
et: Kirjeldus

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Parent
et: Vanem

en: Depth
et: Sügavus

en: Menu
et: Menüü

en: Parent item
et: Vanemelement

en: All
et: Kõik

en: Menu settings
et: Menüü sätted

en: Menus
et: Menüüd

en: Menu link title
et: Menüüviite pealkiri

en: List links
et: Linkide loend

en: Add link
et: Lisa link

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
et: Menüülinke ei ole veel määratud. <a href="@link">Lisa uus menüülink</a>.

en: Provide a menu link
et: Menüülink

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
et: Väiksema kaaluga menüülinke näidatakse suurema kaaluga linkidest eespool.

en: Edit menu link
et: Muuda menüülinki

en: Delete menu link
et: Kustuta menüülink

en: Shown when hovering over the menu link.
et: Näidatakse hiirega üle menüülingi liikudes.
