OG Menu Single (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Organic groups
gl: Grupos orgánicos

en: Description
gl: Descrición

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Parent
gl: Pai

en: Depth
gl: Profundidade

en: Menu
gl: Menú

en: Parent item
gl: Elemento ascendente

en: All
gl: Todo

en: Menu settings
gl: Configuración do menú

en: Menus
gl: Menús

en: Menu link title
gl: Título da ligazón do menú

en: List links
gl: Mostrar enlaces

en: Add link
gl: Engadir enlace

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
gl: Aínda non hai enlaces de menú. <a href="@link">Engadir enlace</a>

en: Provide a menu link
gl: Proporcionar un enlace do menu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
gl: Os enlaces de menú con pesos menores amosanse antes que os enlaces con pesos maiores.

en: Edit menu link
gl: Editar enlace de menú

en: Delete menu link
gl: Eliminar enlace de menú

en: Shown when hovering over the menu link.
gl: Mostrar cando pase o cursor por riba do enlace de menú.
