OG Menu Single (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Organic groups
he: קבוצות אורגניות

en: Description
he: תיאור

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Parent
he: אב

en: Depth
he: עומק

en: Menu
he: תפריט

en: Parent item
he: שורת אב

en: All
he: הכל

en: Menu settings
he: הגדרות תפריט

en: Menus
he: תפריטים

en: Menu link title
he: כותרת קישור התפריט

en: List links
he: רשימת הקישורים

en: Add link
he: הוספת קישור

en: Provide a menu link
he: קביעת קישור בתפריט

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
he: קישורי תפריט עם משקל קטן מוצגים לפני קישורים שמשקלם גדול.

en: Edit menu link
he: עריכת קישור תפריט

en: Shown when hovering over the menu link.
he: יוצג במעבר עכבר על הקישור בתפריט.
