OG Menu Single (7.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Organic groups
hi: जैविक समूह

en: Description
hi: उल्लेख

en: None
hi: कोई नहीं

en: Weight
hi: मान

en: Parent
hi: मूल जनक

en: Depth
hi: गहराई

en: Menu
hi: सूची

en: Parent item
hi: मूल जनक वस्तु

en: All
hi: सभी

en: Menu settings
hi: मेनू सेटिंग

en: Menus
hi: मेनू

en: Menu link title
hi: मेनू लिंक शीर्षक

en: List links
hi: लिंक की सूची

en: Shown when hovering over the menu link.
hi: मेनू लिंक पर मँडराते दौरान दिखाया जाता है.
