OG Menu Single (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Organic groups
hu: Öntevékeny csoportok

en: Description
hu: Leírás

en: None
hu: Nincs

en: Weight
hu: Súly

en: Parent
hu: Szülő

en: Depth
hu: Mélység

en: Menu
hu: Menü

en: Parent item
hu: Szülő elem

en: All
hu: Mind

en: Menu settings
hu: Menübeállítások

en: Menus
hu: Menük

en: Menu link title
hu: Menüpont neve

en: List links
hu: Hivatkozások listázása

en: Add link
hu: Hivatkozás hozzáadása

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
hu: Még nincs menüpont létrehozva. <a href="@link">Menüpont hozzáadása</a>.

en: Provide a menu link
hu: Menüpontot hoz létre

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
hu: A kisebb súlyú menüpontok a nehezebb hivatkozások előtt jelennek meg.

en: Edit menu link
hu: Menüpont szerkesztése

en: Delete menu link
hu: Menüpont törlése

en: Shown when hovering over the menu link.
hu: Akkor jelenik meg, ha az egér a menühivatkozás fölé kerül.

en: OG menu
hu: OG menü

en: Manage menu
hu: Menü kezelése
