OG Menu Single (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Description
is: Lýsing

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: Parent
is: Foreldri

en: Depth
is: Dýpt

en: Menu
is: Valmynd

en: Parent item
is: Foreldri

en: All
is: Allt

en: Menu settings
is: Valmyndastillingar

en: Menus
is: Valmyndir

en: Menu link title
is: Titill valmyndatengils
