OG Menu Single (7.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Description
ka: აღწერა

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Parent
ka: მშობელი

en: Menu
ka: მენიუ

en: Parent item
ka: მშობელი

en: All
ka: ყველა

en: Menu link title
ka: მენიუს ბმულის სახელი
