OG Menu Single (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Description
kk: Сипаттама

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Menu
kk: Мәзір

en: Parent item
kk: Басты элемент

en: All
kk: Барлық

en: Menu settings
kk: Мәзір теңшелімдері

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: Menu link title
kk: Мәзір сілтеме атауы

en: List links
kk: Сілтемелер

en: Edit menu link
kk: Меню сілтемесін өңдеу
